alenad

Co přesně znamená , u LED TV , vyhledávání v pohotovostním režimu ?

mám již vyhledané stanice , ale ted jsou nové programy Telka , ta se mi aktualizovala sama od sebe a ještě slovenský FOOOR a ten nenaskočil -tak mám obavy , když dám vyhledávat programy v pohotovostním stavu , tak jestli se nevymažou ta předchozí nastavení , zkrátka ty co už tam mám ? prosím nevíte někdo ?
Moc děkuji za informaci , nebo radu – Dana

Odpovědi
Bedy

Nemusíte se bát, programy se Vám nevymažou. Akorát u některých televizí se pořadí určí podle multiplexu. takže první čtyři pozice budou ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport, pak bude Nova, Nova Cinema, Prima Family, PrimaCool atd.

Jinak hledání v pohotovostním režimu to je to, že když máte puštěnou televizi tak televize na pozadí vyhledává nové kanály. Objeví-li se nový kanál, tak ho hned uloží – zpravidla na konec.