zjentek

Co přesně znamená slogan Redneck Lives Matter a co vyjadřuje?

Já si význam představuji následovně: Až policie přestane chránit všechny ty Kin Ir Seny, Trocké, LGBT a podobné magory, čmoudy a jiné devianty, kteří si idioti vlastně ani si neuvědomují, že jsou závislí na ochraně té policie, kterou se dnes a denně snaží zničit, bo jim leží v žaludku, prostě nikdo pak nebude schopen zabránit patriotům, aby chránili svou zemi/ústavu zuby nehty. Pak všichni poznáme skutečný význam pojmu „rasové“ násilí. Tak nějak slogan chápu já, zjentek, ale třeba je vše zcela jinak, bo znáte mě… 🤷‍♂️ … Tedy pokud nejsem daleko od pravdy, svršek se sloganem či odznáček bych si měl pořídit i já, pánč bezpochyby JSEM PATRIOT. Děkuju.🤷‍♂️

Odpovědi
dubraro

Něco jako že životy chudých bělochů mají cenu.
Redneck (doslova „rudý krk“) je označení pro chudého bílého obyvatele jižní části Spojených států amerických, nejčastěji venkovana (původně často jen farmáře). Většinou je vnímáno hanlivě, podobně jako české „vidlák“.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Redneck

Darcy

pozor pozor.. redneck ale taky označuje slamáka, burana, sedláka,.. u nás (SK) jim říkáme vidlák.
V tomhle spojení jde ale opravdu o různou směsku sociálně chudých lidí. Jde o tzv. nižší střední třídu (v realitě 2.nejchudší) ve státech (živý se napr. obsluhou v bistru, v marketech, překládání m tovaru, stavby, pomocné prace,… práci nemají stabilně ale denne stojí na ulici, kde si je vybere nekdo na práci a denně je zaplatí, samozřejmě na černo, žijí na dluh s debetních karet, žijí převážně v starých domech typ squatter, nebi v karavanovych městech, často se k nim ale přidruží motorkáři a patrioti, kteří obviňují systém (politiky) z úpadku krajiny, z vysoké nezamestnanosti, nedotáhnutých zdravotních programů pro chudé, z celkového godownu systému krajiny a pod.).
Často jsou spojování s výskytem vyšší kriminality (v smyslu rabovaní obchodů, prepady obchodů a kamionů a pod.) co vydávají za svou pomstu systému..

Schluker

Redneck ≠ patriot

zjentek

Uvedení v pravou Míru: Že jsem patriot ještě neznamená, že souhlasím s modrými ptáky a podobným plebsem, který dokáže jen drancovat a těžit. NAOPAK! Chci jen své právo nosit zbraň a socialista anebo modrý nenažranec, napravo nalevo jsou mně pak všichni volný. Děkuju.