zjentek

Co přesně znamená kundolam?

..a má to taky trochu něco s větrolamem?

Nejlepší odpověď
quentos

U nás doma se tomu říká „lampička“, tuším, že to bude totéž. To je něco jako lamač dívčích srdcí, akorát že láme poněkud jiný orgán – dotyčnému nejde o dívčino srdce, ale o „zářez na pažbě“ v podobě pohlavního styku a o jejich počet.
S větrolamem to má společného akorát to, že slovo bylo vytvořeno stejným způsobem.

Další odpovědi
bolak

Můj brácha si tak říká, nevím proč, nechce říct, ale nutí rodiče, aby ho tak oslovovali.

anonym

Lámání temné síly?(kundaliní).

annas

Existuje ještě sloo kumdolap = luxusní auto, které má zvýšit atraktivitu muže.
Někdy také kočkolap.
Podle SNČ.