Ecata

Co přesně ve výrokové logice znamená termín interpretační sémantika?

Jen se ujišťuji, jestli to chápu správně, jedná se tedy o jinou alternativu k representativní sémantice. Logické tabulky se potom chápou jako množina různých významových možností slov označených proměnnými?

Nejlepší odpověď
annas

www.kfil.upol­.cz/.../hanke-jan_buridan_a_no­minalisticka_te­orie_raci

V práci najete rozlišení mezi interpretační a reprezentativní sémantikou.

Další odpovědi
ondra07

Tady jsem něco našel: http://www.phil­.muni.cz/fil/lo­gika/vl.php
ale vůbec tomu nerozumím, takže Vám moc neporadím. :(