zjentek

Co přesně obnáší profese pedagoga volného času?

Pedagog volného času. Ue?

Nejlepší odpověď
annas

Tato otázka zde určitě byla, vím, že jsem na ni odpovídala, ale zřejmě formulvoaná jinak, takže ji nemohu najít.

"Pedagog volného času vykonává komplexní přímou pedagogickou činnost v zájmovém vzdělávání ve školách a školských zařízeních pro zájmové vzdělávání.

Absolvent se specializací pedagoga volného času, který vykonává komplexní přímou pedagogickou činnost, získá kompetence k projektování, realizování, řízení a hodnocení výchovné a vzdělávací činnosti zaměřené na oblast volného času dětí, žáků, studentů a dalších dospělých zájemců."

http://schola­servis.cz/semi­nar/olomouc-studium-pedagogiky-pro-pedagoga-volneho-casu-2-2/

Další odpovědi
Kepler

Odborníkem na koníčky, hry a zábavné vzdělávání je pedagog volného času! Zajímavý program umí sestavit pro děcka i dospělé. https://kupni­sila.cz/pedagog-volneho-casu/
Tak u dětí bych toto nevalně ohodnocené vysoce odborné poslání ještě pochopil. Zabaví jim elektroniku a pošle je stavět stan a tábořit. Ale kterému sterému kocúrovi vysvětlí, že pařit v hospodě není ono?

ivzez

Stručně:
Pedagog volného času vede různé zájmové kroužky.