bolak

Co přesně je na zubním implantátu tak drahé, že musí stát desítky tisíc?

Odpovědi
Agneta

Zubní implantát? Myslíš opravdu ten, který si může dovolit jen 1 % obyvatelstva?
Tak když stojí za hranicema 1700,–€, tak nemůže stát v ČS jen 300,–€. To by zubaři z Česka utekli:DDD

bolak

Agneta:jasný, ale mě zajímá co na něm stojí tolik.. když je to jenom kus hmoty