Fly

Co přesně dělá gangstar a co mafián?

Co přesné dělá gangstar, a co mafián? V čem jsou rozdílné mafie a gangy? A kdo je dle vás lepší – gangster, nebo mafián?

Nejlepší odpověď
annas

Bubca naznačil, já dokončím.

Gangster je násilník, pobuda, zločinec, člen nějakého gangu. Zřejmě je víc na veřejnosti vidět.
Gang je skupina, která se sdružuje kvůli tomu, aby páchala trestnou činnost, má vůdce, jejich nepřítelem je vlastně společnost jako taková.

Řekla bych, že mafie je horší. Je to totiž tajná zločinecká organizace, která má své členy nebo lidi jí nakloněné na místech státních úředníků, politiků, soudců a policie. Díky tomu se jí daří nejen prosazovat své zájmy, ale také krýt svou činnost – obchod s dorgami, alkoholem, prostituce, hazard, obchod se zbraněmi.

Gangster i mafián jsou zločinci. Každý má však trochu jiný způsob prosazování svých zájmů.

Další odpovědi
anonym

Je to jedna banda. Takové Bratrstvo kočičí pracky.A je mi fuk,jestli k tomu mají nějaké rituály,omerty a cappa di tutti.
To by jsi vážně chtěla popis práce?Nic tě nenapadá?

FOG

Ale „Rychle sipy " byli lepsi.
Mam je jeste nekde "doma“ ve trech svazcich.