WVendy

Co přesně bych měla jít studovat (myslím i střední školu), abych mohla cestovat?

Nemusí se to týkat jen cestování ale i marketingu a práce s počítačem.

Původní dotaz

Co přesně bych měla jít studovat ( myslím i střední školu) Abych mohla cestovat.

Odpovědi
Lamalam

Typ školy nehraje roli. Důležité je naučit se jazyky a mít na cestování čas a hlavně peníze.

JájsemRaibek

Podle otázky: „Co přesně bych měla jít studovat ( myslím i střední školu) Abych mohla cestovat.“ hlavně český jazyk.