s1066

Co přehraje soubor PDF?

Nejlepší odpověď
Fidel

Adobe Acrobat Reader!
http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/kancelar­ske_aplikace/os­tatni/adobeacro­batreader/?g[hledano]=ado­be%20reader&g[oz]=10

je zdarma

Další odpovědi
suaeda

Samozřejmě program „Adobe Reader“ ale lze použít i další programy např. výborný „Foxit Reader“.
Naopak vytvoření PDF souborů lze pomocí aplikace která vytvoří virtuální tiskárnu, nebo pomocí Open Office, MS Office.

Terryle

A jen poznámka na okraj: Soubor PDF se nepřehrává, ale otevírá ;o)