majky.prcek

Co preferujete víc a proč ??

nedávno jsem v tv viděla myši v prodejnách a také mě trápí nekvalitní potraviny .Už opravdu nevím komu mám věřit …

Hlasujte v anketě

Odpovědi
HonzikPernik

Globus

jepik

Globus

Andre5000

Globus

Doplňuji:
Blízko bydliště mám Billu a Globus. Globus má přijatelnější ceny a prodává své uzenářské a pekárenské výrobky.

Hamon

Albert

Doplňuji:
Jen a pouze proto, že ho mám nejblíž – na půl cesty od zastávky autobusu k odmu. Ale nedělám si iluze, že v nějakém řetězci (nebo i malém obchodě) jsou potraviny kvalitnější než jinde.

EpicKey

Albert

Pájo

Globus

suaeda

Penny

Doplňuji:
Vybral jsem z výběru Penny. Nejvíce chodím do Jednoty (Coop) a pokud můžu dávám přednost Bille. Připadá mi, že Billa má sice o něco dražší ceny, ale kvalitnější zboží.

cochee

Chybí ti tam (minimálně) „Jiná odpověď.“ Moje zní: máš to jedno, prasata jako prasata, hlavně když je z toho kšeftu vývar.

anonym

Souhlasím