Školníšprtka

Co praktického si zabalit na tábor?

Tábor bude v chatkách a jedu na týden :)

Nejlepší odpověď
Ametyst

Gumáky, sprej proti komárům, sluneční brýle a plavky.

Další odpovědi
Drap

nůž, KPZ, čepici a pláštěnku

autacek

tampony, peníze, telefon a nabíječku

agentpv

kalhotky a ponožky, trika, svetry, kalhoty, boty – počet dle úrovně hygieny na kterou jste zvyklí, svítící baterii, sprey proti hmyzu a úchylům, ve skrýši pamlsky – kdyby dceři v jídelně nechutnalo, … víno a dárky pro vedoucí… myslím že seznam by vám měl dát pořadatel – třeba kostýmy a doplňky dle zaměření tábora…

nyjono

Popřemýšlej – v čem tam budeš chodit, podleaktivit a něco navíc na převlečení, kdyby ses náááhodou ušpinila.
Prádlo, v čem buddš spát, ručník, hygienické potžeby – mýdlo, zubní kartáček a pastu, hřeben, ručníky, ponožky, boty – různé, např, pevné sportpvní, sandále, žabky.
Taky se hodí baterka, nabíječka k telef., nějaká knížka, blok a psací potřeby, par korun na koupi nějakých drobností

Justin1

Mohla bys potřebovat něco na ochranu proti slunci (krém, sluneční brýle, letní plátěný klobouk), repelent proti komárům a klíšťatům, sadu na dezinfekci a vytažení klíštěte, medicinální uhlí pro případ nevolnosti, náplasti, svítilnu, pláštěnku, dostatek oblečení a dva nebo tři páry různých bot (jedny na chození po táboře, jiné na výpravy po okolí, jedny náhradní pro případ poškození nebo namočení bot). Pokud to není v zahraničí a chceš odtamtud posílat pohlednice, může být užitečné si na ně ještě před odjezdem sehnat známky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

agentpv

chybí léky – které dítě užívá, pokud je třeba alergik, astmatik, diabetik, epileptik… (já jako obyčejný zdravotník – jen se zkoušku musel třeba píchat klukovi růstový hormon…)

Školníšprtka

*holinky,

Školníšprtka

V seznamu od poradatele máme:
Roušky
Láhev
kufr
Tepláková souprava
Tepláky
Mikina
Bunda
Ponožky
Spodní prádlo
Tričko
Pláštěnka
Hodinky
Plavky
Pyžamo
Boty
Kraťasy
Sandály
Baterka
Kapesníky
Ručníky
Pokrývka hlavy
Repelent,opalovací krém,jelení lůj,slunečný brýle,hygienické potřeby
Blok,psací potřeby
Šátek
Batoh
. … … ........ . .......... .. . . .