Avatar uživatele
Pajena

Co požívají sportovci nebo kulturisti k tomu, aby jim rostly svaly?

Slyšela jsem dnes ve škole něco o dopingu , ohledně anabolik které sportovci někdy užívají , k takovým anabolikam se lze dostat přes černý trh na internetu .

Slyšeli jste někdy o léku jménem TITAN a o Léku jménem O-BOL ?
Jsou to prý anabolika při kterém rostou kulturistum svaly.
Mohou být nebezpečné pro děti ? Nemyslím to teď špatně ale jestli mohou být nebezpečné pro mě i mou sestru a asi rozumím že pro sestru víc , mohou být tedy nebezpečné ?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Anikitos před 2015 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Svaly ti bez cvičení nenarostou, na zakázané látky zapomeň, nebo si poškodíš nenávratně zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Rozumní sportovci včetně kulturistů
používají pouze vhodnou stravu a trénink.

Nerozumní se uchylují k zakázaným látkám, které poškozují játra
a další orgány, snižují plodnost a mohou mít za následek i smrt.

O titanu jsem četla, že pomáhá při léčbě rakoviny vaječníků.
O-BOL mi nic neříká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Žádné drogy ani jiné zakázané škodlivé látky. Pravý sportovec si musí svaly zasloužit a nejde jinak než cvičením, posilováním. Jí hodně jídla kde je dostatek železa a proteinů. Jez hodně ryby, maso a špenát, taky mléčné výrobky. Nic jiného poradit nejde.

Zdroj: https://xman.id­nes.cz/potravi­ny-po-kterych-vam-zdrave-narostou-svaly-ft3-/xman-styl.aspx?c=A090624­_145342_xman-styl_fro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ušel ventil

Mohou být tedy nebezpečné ?
Ano mohou ,
a tady k těm divným předešlým názorům ,
kulturisti sypou všichni , kteří nesypou tak mají své soutěže které se jmenují Naturální kulturistika ,

jinak sypou ve všech sportech – myslíte že by jinak např cyklisti bez dopinku vydrželi sedět 6 hodin v sedle ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… co myslíš ty ??? … kdyby byl doping zdravej, proč by ho potom zakazovali, a dospělým, a co asi udělá s dětma, natož se čtyřletou holkou ???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajena

Jenomže já nechci cvičit =) já mám své metody ptám se protože jsem se o tom učila ve škole =D

před 2028 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Jaké máš metody?

před 2028 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ona nechce přeci svaly, ta chce hubnout, její styl je „kost a kůže“ … škoda každý pěkný holky, kterou tohle chytne, nevím, jestli potřebujou vyměnit mozek nebo zrcátko …

před 2028 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Většinou mozek.

před 2028 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek