Pajena

Co požívají sportovci nebo kulturisti k tomu, aby jim rostly svaly?

Slyšela jsem dnes ve škole něco o dopingu , ohledně anabolik které sportovci někdy užívají , k takovým anabolikam se lze dostat přes černý trh na internetu .

Slyšeli jste někdy o léku jménem TITAN a o Léku jménem O-BOL ?
Jsou to prý anabolika při kterém rostou kulturistum svaly.
Mohou být nebezpečné pro děti ? Nemyslím to teď špatně ale jestli mohou být nebezpečné pro mě i mou sestru a asi rozumím že pro sestru víc , mohou být tedy nebezpečné ?

Odpovědi
autacek

Svaly ti bez cvičení nenarostou, na zakázané látky zapomeň, nebo si poškodíš nenávratně zdraví.

ivzez

Rozumní sportovci včetně kulturistů
používají pouze vhodnou stravu a trénink.

Nerozumní se uchylují k zakázaným látkám, které poškozují játra
a další orgány, snižují plodnost a mohou mít za následek i smrt.

O titanu jsem četla, že pomáhá při léčbě rakoviny vaječníků.
O-BOL mi nic neříká.

anonym

Žádné drogy ani jiné zakázané škodlivé látky. Pravý sportovec si musí svaly zasloužit a nejde jinak než cvičením, posilováním. Jí hodně jídla kde je dostatek železa a proteinů. Jez hodně ryby, maso a špenát, taky mléčné výrobky. Nic jiného poradit nejde.

Zdroj: https://xman.id­nes.cz/potravi­ny-po-kterych-vam-zdrave-narostou-svaly-ft3-/xman-styl.aspx?c=A090624­_145342_xman-styl_fro

Ušel ventil

Mohou být tedy nebezpečné ?
Ano mohou ,
a tady k těm divným předešlým názorům ,
kulturisti sypou všichni , kteří nesypou tak mají své soutěže které se jmenují Naturální kulturistika ,

jinak sypou ve všech sportech – myslíte že by jinak např cyklisti bez dopinku vydrželi sedět 6 hodin v sedle ?

Mc Merkurion

… co myslíš ty ??? … kdyby byl doping zdravej, proč by ho potom zakazovali, a dospělým, a co asi udělá s dětma, natož se čtyřletou holkou ???

Pajena

Jenomže já nechci cvičit =) já mám své metody ptám se protože jsem se o tom učila ve škole =D

ivzez

Jaké máš metody?

Mc Merkurion

… ona nechce přeci svaly, ta chce hubnout, její styl je „kost a kůže“ … škoda každý pěkný holky, kterou tohle chytne, nevím, jestli potřebujou vyměnit mozek nebo zrcátko …

ivzez

Většinou mozek.