annas

Co považujete za „životní pomůcky“, o něž můžete přijít ve škole života?

Albert Camus: Škola života má rozkradené učební pomůcky.

Nejlepší odpověď
Deli

Asi především iluze…

Další odpovědi
anonym

Člověk může v životě přijít úplně o všechno. O jediné by ale přijít nikdy neměl – o chuť žít.
Díky, Annas. Je to moc hezká otázka.

briketka10

jednat, milovat a trpět ve skutečnosti znamená žít..

existuje pouze jediný případ čistého zoufalství, a to zoufalství člověka odsouzeného na smrt..

není to z mé hlavy, jsou to pravdivé citáty Alberta Camuse..

www

Deli, to mne napadlo okamžitě!
Souhlas, o iluze, které mládí a nezkušenost zákonitě přináší. Léčba, jinak přechod do reality, je často velmi složitá a náročná 😁.