afro.minerva

Co považujete za svůj smysl života?

Nejlepší odpověď
quentos

předat lidem literární dílo a jednou najít tu pravou, která si někde v neznámém zapadlém koutě republiky už dvacet let zoufá, že ji taky nikdo nechce, a učinit ji šťastnou…

Další odpovědi
Michal

Dokončit započatou práci a to každou.Neubližovat a být zdráv.Moje heslo: Pokud neumíš svítit,nezacláněj!

Retko

Pro me jsou to moje deti a karma :)

Vikičistič

Jelikož jsem již důchodce tak pečovat o své zdraví,abych mohl jezdit dvakrát do roka na dovolenou a užívat si.Jsem šťastný,že už se toho procesu ,který se odehrává v naší společnost nemusím zúčastnit a ani mě nezajímá.

lukas

reprodukce, aby moji následovníci mohli pokračovat a třeba jednou zjistit co je smysl života 🙂

georgia

Smysl života pro mně má,přivést na svět a vychovat plnohodnotné lidi z naších dětí:kteří si konečně uvědomí,co vše jme dostali darem a jak s tím obrovským darem(jako je naše země)správně naložit.

anetadela1

Mým smyslem života jsou též děti. Abych z nich vychovala dobré holky.

Klarisa

Smyslem mého života jsou mé děti.Až po dětech jsou to knihy a vůbec vědění.Vzdělání člověka je pro mě důležité.