Co povazujete za svuj nejlepsi uspech ve svem zivote?

Odpovim take-i kdyz mam pres pul stoleti uz daleko-zustala jsem mlada.

Odpovědi
Terryle

Asi to, že si dokážu dělat, co považuju za správný já sama a nepodléhám moc tlakům a názorům okolí. Takže jsem vesměs spokojená sama se sebou. A spokojeně se raduju z blbostí, i když si okolí zajisté myslí, že to je dětinský a nedůstojný mladé ženy.

Úspěchů „normálních“ už pár taky bylo, hlavně spojených s prací. Začalo to přijetím na vysokou, kam jsem se hlásila víceméně jen abych to zkusila… a skončilo asi před rokem ziskem vysněný práce, sice to bylo jen dočasně, ale zvládala jsem to. Takže mám naději, že bych se jí mohla věnovat i po skončení školy.
A když to vezmu filozoficky a smrtelně vážně, tak mým největším životním úspěchem je to, že žiju – být trochu míň paličatá a sveřepá, možná jsem to v prvních dnech po narození vzdala a neměl by vám tady teď kdo dělat průvan :o)

Elk

Vzal jsem si svou ženu – prakticky první velkou lásku a už jsme spolu, myslím že spokojeni – 29. rok.

led

Že ešte stále žijem

panenka

Za svůj úspěch považuji to že jsem se toho dokázala sama hodně naučit že mátné m krásné zdravé děti a kolem sebe plno dobrých přátel se kterými je mi opravdu dobře

stana73

Pracuji na tom,aby se můj největší úspěch teprve dostavil

dudu

Že, ač narozen už koncem prvé poloviny minulého století a tisíciletí jsem si, kromě některých šrámů na své tělesné schránce, za vydatné podpory rodiny a přátel dodnes udržel veselou mysl a duševní svěžest.

venkovan

Úspěchů a neúspěchů za život se nasbírá mnoho. Pro někoho kdo je vážně nemocný je třeba úspěch sám se dostat ven z bytu, pro zdravého je neúspěchem vystoupat na K2. Takže některý můj úspěch je pro mnohé drobnost. Takže čeho si hodně cením, když se u mne lidi při práci zastaví a poděkují za to, co dělám. Já potom jejich poděkování předám rád dál, protože jsem jen jedno kolečko ve velkém soukolí.

poa.li

Naučil jsem se nelpět…