Avatar uživatele
anonym

Co povazujete za svuj nejlepsi uspech ve svem zivote?

Odpovim take-i kdyz mam pres pul stoleti uz daleko-zustala jsem mlada.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, dudu, Elk, stana73 před 4812 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Asi to, že si dokážu dělat, co považuju za správný já sama a nepodléhám moc tlakům a názorům okolí. Takže jsem vesměs spokojená sama se sebou. A spokojeně se raduju z blbostí, i když si okolí zajisté myslí, že to je dětinský a nedůstojný mladé ženy.

Úspěchů „normálních“ už pár taky bylo, hlavně spojených s prací. Začalo to přijetím na vysokou, kam jsem se hlásila víceméně jen abych to zkusila… a skončilo asi před rokem ziskem vysněný práce, sice to bylo jen dočasně, ale zvládala jsem to. Takže mám naději, že bych se jí mohla věnovat i po skončení školy.
A když to vezmu filozoficky a smrtelně vážně, tak mým největším životním úspěchem je to, že žiju – být trochu míň paličatá a sveřepá, možná jsem to v prvních dnech po narození vzdala a neměl by vám tady teď kdo dělat průvan :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Vzal jsem si svou ženu – prakticky první velkou lásku a už jsme spolu, myslím že spokojeni – 29. rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Že ešte stále žijem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Za svůj úspěch považuji to že jsem se toho dokázala sama hodně naučit že mátné m krásné zdravé děti a kolem sebe plno dobrých přátel se kterými je mi opravdu dobře

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Pracuji na tom,aby se můj největší úspěch teprve dostavil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Že, ač narozen už koncem prvé poloviny minulého století a tisíciletí jsem si, kromě některých šrámů na své tělesné schránce, za vydatné podpory rodiny a přátel dodnes udržel veselou mysl a duševní svěžest.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Úspěchů a neúspěchů za život se nasbírá mnoho. Pro někoho kdo je vážně nemocný je třeba úspěch sám se dostat ven z bytu, pro zdravého je neúspěchem vystoupat na K2. Takže některý můj úspěch je pro mnohé drobnost. Takže čeho si hodně cením, když se u mne lidi při práci zastaví a poděkují za to, co dělám. Já potom jejich poděkování předám rád dál, protože jsem jen jedno kolečko ve velkém soukolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Naučil jsem se nelpět…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek