annas

Co považujete za svou největší životní výhru?

Nejlepší odpověď
salsa verde

Narodily se mi dvě zdravé děti. Také to že mám úžasné přátele kolem sebe. A ještě že moje povolání je mým koníčkem.

Další odpovědi
Berušinka

Rodinu a její zdraví. Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, že tohle je v tom pomyslném žebříčku úplně nahoře.

dědapetr

Za životní výhru považuji svoji rodinu,že drží při sobě.

anonym

Aniž bych se záměrně snažil o vtipnost za každou cenu, paradoxně je u mne tatáž věc největší výhrou i prohrou zároveň.
Mé manželství v okamžiku svatby – výhra, po rozvodu – prohra.
Ale zdravě, hezké a chytré dcery to aspoň trochu kompenzují.

tom004

Já,nevím.K „nejvyššímu“,se ještě nechystám,o pár snech,a ne,malých,bych ještě věděl.Pracuje,se na nich,tak,s tím nej.,ještě,poč­kám.Tak,to bude,zatím,rodina.

www

Že jsem se v toto státě úspěšně dožil alespoň mizerného důchodu a dokonce mi jej vyplácejí 😁 !

johana 56

Nemusím se stydět za sebe,ani za své děti.

arygnoc

kromě rodiny (dětí a jejich matek) zdraví, rozum.

a to, že mám práci, která mne bavía uživí, což dnes není samozřejmostí.

GM

Zdá se, že na svou životní výhru ještě stále čekám.

Markéta S.

Svýho miláčka a lásku, rodinu, kamarády, babičku a dědu…