Smackdown

Co považujete za pravé máslo?

Ideálně – které máslo,a né náhražka.

Nejlepší odpověď
Drap

Máslo je jen jedno. To považuji za máslo a mám ho i rád. Upřednostňuji z domácí produkce.

Další odpovědi
Brblal

My si kupujeme tohle, dole je odkaz, jezdí sem každý čtvrtek.

Když dojde, kupujeme to máslo od Madety:

http://eshopma­deta.cz/produkt-15135

Zdroj: https://www.mle­kozfarmy.cz/na­se-vyrobky/cerstve-selske-maslo/

Kepler

Nejlepší je určitě to od kravičky a od farmářů, ale bohužel k domácí produkci nemám přístup. Máslo stejně moc nekupuju a na to moje pečení koláčů a dortíků Hera vyhovuje.

Dochy

K tomu farmářskému se moc nedostanu, pokud to jde kupuju Madetu. Bohužel některá másla (zvlášť produkce Polsko, Belgie) jsou pravděpodobně recyklovaná ze zmraženého a ta chuť a vůně je úplně jiná. (Jsou i další výrobci s kvalitním máslem, ale tu Madetu považuju za jistotu – mají ji skoro všude, tak, pokud nakupuju v jiném obchodě, nemusím prohledávat balíček po balíčku odkud to je)

aliendrone

Asi to, co se vyrobí ztloukáním OPRAVDOVÉHO mléka. Já máslo prakticky nekupuji, to málo které potřebuji pokryje směnečný vztah město-venkov. Ale když už to jinak nejde, tak především to, na kterém je napsáno „máslo“ a nespadá do „best value“ cenové kategorie, tomu se pro jistotu vyhýbám. ;) :D :D

ivzez

Za pravé máslo považuji samozřejmě jenom pravé máslo.
Kupuji jenom máslo českých a moravských výrobců.

marci1

Pravé máslo je mléčný výrobek ze smetany, obsah tuku 80–90%, u nás nejčastěji 82%. Nic jiného. 🙂