bolak

Co považujete za nejlepší vychytávku lidskýho těla?

..část, při jejíž konstrukci se pánbů vyloženě blejsnkul..
Doplňuji:
podle mě jsou nejskvělejší lokty, díky nim vždycky vim kde mám vohejbat ruce

manon: já chtěl abys vybrala nejvychytanější část lidského těla, a né abys tvořila oxymorony? :)

Nejlepší odpověď
manon

mozek
Doplňuji:
ženský :D :D

Další odpovědi
johana 56

Páteř.Těch otřesů,co by si mozek zažil,kdyby se hlava kutálela po zemi…

Deli

Pro mne je to každopádně děloha a všechny její funkce během těhotenství. Prožívám to potřetí, ale stejně mi to připadá jako zázrak.
A jinak oči – zrak je přeci úžasný!

BANAN93

vzpřímenou chůzi, protistojný palec a mozek
Doplňuji:
manon ženský mozek to je chyba v evoluci :D

Michal Kole

schopnost plavat ve vodě u ženy

anonym

Největší vychytávkou je člověk sám o sobě. Vše v lidském těle má svou nezastupitelnou funkci, opodstatnění a pokud to funguje, tak si ani neuvědomujeme, co vše v těle máme. Také je třeba „vychytávkou“ to, že si uvědomujeme, jak jsme na přehlížení drobných příznaků, že si ubližujeme, schopni zavčas zareagovat. Jenže svůj organizmus neposloucháme, a pak se nestačíme divit.

venkovan

Hyždě. Vyvažují tělo abychom mohli chodit vzpřímeně.
A potom často u obou pohlaví lecos signalizují, a tím pádem jsme ještě nevymřeli. I když, otázkou je, zdy by to pro Zemi nebylo dobré.

anonym

Lidského přímo ne, ale ženského. Ňadra dmoucí nemá žádná jiná samička k potěšení pro opačné pohlaví .

mosoj

Logické myšlení !! Dodnes nenapodbitelné !

kapka

Těžko říct. Hlasuju pro hlasivky. 🙂

dudu

Jednoznačně je to ženský klín. Kvůli němu byly vedeny války a i dnes se okolo něho točí celý svět. Můj přítel, absolvent ČVUT tvrdí, že pokud by se tato síla dala využít, rázem bychom mohli přestat stavět atomové elektrárny a nastal by nadbytek energie.

Funna

rozmnožovací orgány…fascinuje mne, jak může z něčeho tak malého jako jsou vajíčko a spermie vzniknout celý člověk se vším, co k němu patří…

Natty*

Asi řasy 😁 Ovšem pokud jsou krásně tmavé, husté a dlouhé

FreeSTONE

Schopnost samo-organizace, hojení ran… a vůbec, v každém kousku všeho živého (a to nejen člověka) tu neoblomnou vůli PŘEŽÍT…

manon

bolak: K oxymoronu :D :D
K loktům: Vše je relativní. Moje lokty se třeba nejvyšší autoritě moc nepovedly – nemám je dost ostré.

kapka

Pak nezbývá, než ve správném místě ohnout hřbet a makat a makat a makat. Mám to taky tak. 🙂

Damiana

Kapka: 😁))))

manon

kapka: :)

manon

johana 56: Hezké :) Je pravda, že pevná páteř může být nad mozkem :)

venkovan

Jo může, ale kdo má pořád být ve stojce.

johana 56

manon:I páteř s příznaky skoliozy může být „rovná“.

manon

johana 56: Ano, tak to taky myslím :)

johana 56

manon:Došlo mi to,až když jsem odpověděla.Venku je zataženo,snad proto ta má „chyba v evoluci“ funguje nějak opožděně.