Co považujete za naše národní jídlo?

Precetla jsem si clanek,kde se pise,ze ceska kuchyne nema tradici a je prevzata z jinych zemi.Co Vy na to?

Nejlepší odpověď
panenka

Naše národní jídlo je vepřo knedlo zelo

Další odpovědi
hanulka11

Tak já bych řekla , knedlo, vepřo, zelo.
Svíčková s knedlíkem .
Myslím, že knedlík je vůbec naše národní jídlo.
No máme spoustu jídel, která jinde neznají ,ale to jsou pak spíš krajová

bramboráky, sladké knedlíky, smažený obalovaný květák, smažák, Buchty plněné tvarohem, mákem , perníkem, moravské koláče , ...........

oskar

Vepřo zelo knedlo.

sznamko

pro mě:
vepřo knedlo zelo
svíčková
guláš

Divoženka

Ovocné knedlíky…byla jsem v USA a motorkáři mi říkali,že byli v ČR a že jim chutnaly naše ovocné knedlíky…

terry

Řekla bych knedlíky.
Ale možná to začíná být klasický smažený sýr :D.