Avatar uživatele
bobíček94

Co považujete při výkonu Vaší profese (kadeřnice) za nejdůležitější?

Doplňuji:
vím co mám můj text obsahovat, ale neumím psát ve větách díky za pochopení

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Pokud jde tedy o tvou profesi a nevíš to sama, potkat s nůžkama bych tě nechtěla – trochu Sweeney Todd? ..:-D

Co se týká dobrého kadeřníka, podle mne je důležitý hlavně talent a zručnost, protože nové trendy správný kadeřník „nezná“, ale sám určuje! Jinak je to jen kopírunk někde v kočárkárně, ale ty se ptáš na to opravdu důležité…:-)
A samozřejmě dobré PR, což se nese ruku v ruce s klientelou. Kadeřník může být dobrý jak chce, ale je to profese, která už tak trochu zasáhla i do showbizzu, takže pokud chce udělat díru do světa, musí se o něm vědět – soutěže, prezentace tvorby a vlastní kreativity, fotobooky, být pod nějakou prestižní značkou – protože takový L'Oréal nebo Wella professional své odborníky docela dost „tlačí“.
Dobrý kadeřník musí být kreativní umělec, zručný a obratný řemeslník a také dobrý psycholog – jen kvůli rainbow melíru se k němu (k ní) přece ty zákaznice nevracejǐ…:-))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

U každé pracovní profese platí, že ji dobře může vykonávat jedině člověk, který pracuje s láskou (k lidem, k práci samé) a který si své vlastní práce váží. Špatně se pracuje jenom proto, aby člověk donesl domů nějakou výplatu. Bohužel, dnes je takový přístup k vlastnímu zaměstnání hodně častý. Fenomén „radost z dobře vykonané vlastní práce“ se z naší společnosti rychle vytrácí.
Aby práce měla skutečný smysl, tak je třeba neustále se vzdělávat, sledovat nové způsoby řešení, módní trendy (hlavně u Tvé profese), zvládat techniku.
Nejvíc práce mi kdysi dalo uvědomit si, že s konzervativním přístupem, že jsem se něco naučila a s tím vydržím do důchodu, se v dnešní době fungovat nedá. Takže i teď v důchodu vítám možnosti něco se přiučit, oprášit vědomosti a dokázat si, že na to ještě mám, a vnímám je jako výzvy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nejsem kadeřnice. Kdybych byl, tak za nejdůležitější bych považoval hřeben a nůžky.Bez toho by se řemeslo špatně dělalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Spokojenost zákazníka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

nevím sice proč píšeš vaší profese a k tomu kadeřnice.

Bagrista a kadeřnice velkej rozdíl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Zdraví. Záda, nohy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

kadeřnice? Určitě musí být šikovná- rozumět jasně česky a splnit to přání zákazníkovi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek