bobíček94

Co považujete při výkonu Vaší profese (kadeřnice) za nejdůležitější?

Doplňuji:
vím co mám můj text obsahovat, ale neumím psát ve větách díky za pochopení

Nejlepší odpověď
Damiana

Pokud jde tedy o tvou profesi a nevíš to sama, potkat s nůžkama bych tě nechtěla – trochu Sweeney Todd? ..:-D

Co se týká dobrého kadeřníka, podle mne je důležitý hlavně talent a zručnost, protože nové trendy správný kadeřník „nezná“, ale sám určuje! Jinak je to jen kopírunk někde v kočárkárně, ale ty se ptáš na to opravdu důležité…:-)
A samozřejmě dobré PR, což se nese ruku v ruce s klientelou. Kadeřník může být dobrý jak chce, ale je to profese, která už tak trochu zasáhla i do showbizzu, takže pokud chce udělat díru do světa, musí se o něm vědět – soutěže, prezentace tvorby a vlastní kreativity, fotobooky, být pod nějakou prestižní značkou – protože takový L'Oréal nebo Wella professional své odborníky docela dost „tlačí“.
Dobrý kadeřník musí být kreativní umělec, zručný a obratný řemeslník a také dobrý psycholog – jen kvůli rainbow melíru se k němu (k ní) přece ty zákaznice nevracejǐ…:-))

Další odpovědi
anonym

U každé pracovní profese platí, že ji dobře může vykonávat jedině člověk, který pracuje s láskou (k lidem, k práci samé) a který si své vlastní práce váží. Špatně se pracuje jenom proto, aby člověk donesl domů nějakou výplatu. Bohužel, dnes je takový přístup k vlastnímu zaměstnání hodně častý. Fenomén „radost z dobře vykonané vlastní práce“ se z naší společnosti rychle vytrácí.
Aby práce měla skutečný smysl, tak je třeba neustále se vzdělávat, sledovat nové způsoby řešení, módní trendy (hlavně u Tvé profese), zvládat techniku.
Nejvíc práce mi kdysi dalo uvědomit si, že s konzervativním přístupem, že jsem se něco naučila a s tím vydržím do důchodu, se v dnešní době fungovat nedá. Takže i teď v důchodu vítám možnosti něco se přiučit, oprášit vědomosti a dokázat si, že na to ještě mám, a vnímám je jako výzvy.

Drap

Nejsem kadeřnice. Kdybych byl, tak za nejdůležitější bych považoval hřeben a nůžky.Bez toho by se řemeslo špatně dělalo.

Anuket

Spokojenost zákazníka.

honza19hk

nevím sice proč píšeš vaší profese a k tomu kadeřnice.

Bagrista a kadeřnice velkej rozdíl.

Hlada

Zdraví. Záda, nohy.

zjentek

kadeřnice? Určitě musí být šikovná- rozumět jasně česky a splnit to přání zákazníkovi