n_kodies

Co považujete za své štěstí?

Co je vaše největší štěstí? Nebo co by jste za něj považovali?

--
Co považuje za svoje štěstí?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka, která se pravidelně opakuje. Určitě mnozí z nás už reagovali.

Máte-li zájem, projděte si archiv, můžete srovnávat.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=co%20je%20pro%20v%C­3%A1s%20%C5%A1t%C4%9Bst%­C3%AD%20%20

Co je štěstí? Je to pocit, který není možné definovat. Nepovažuji je za synonymum pro to,. čeho jsem dosáhla, co jsem získala., ale jak jsem spokojená.

Myslím si, že můj velký pocit štěstí spočívá v relativním zdraví , jinak jde o mé soukromí, takže podrobnosti nezveřejňuji.

Ale řídím se zásadou, že sdělená bolest je poloviční bolest, sdělená radost, třeba i z pocitu štěstí, je radost dvojnásobná.

Vycházím z toho, že

"Štěstí je vždy to, co za něj právě pokládáme.“ — Jules Romains

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/8967-eugene-delacroix-stastny-clovek-je-ten-kdo-si-vydobyl-sve-stesti/?page=2

Další odpovědi
DoTazatel

Dosažení úspěchu, zdraví, skutečnou pravou lásku a přátelé, šťastnou a zdravou rodinu.

Vděční a šťastní bychom měli být za samotný život a VŠE, co máme. Je za co být vděčný. Člověk si neuvědomí, co má, až dokud o to nepříjde.

Rokio

Na prvním místě je pro mě zdraví. Zdravý sice nejsem, ale jsem rád, že žiji a můžu fungovat bez omezení. Jenom nemůžu pracovat na plný úvazek.

Na druhém místě je pro mě moje rodina, ke které mám vřelé vztahy a na třetím peníze, které neustále hromadím.