Co použivate na vytirani podlah a dlažby?Poradte prosim nějaky mop již vami osvědčeny-cenově rozumny.

Hadr smetak znam již leta, věk už mi nedovoli"na kolena"Tak si chci zakoupit nějakeho pomocnika.Dekuji

Nejlepší odpověď
ten který je

Dobrý mop je ten,který má mikrovlákna.Ne­zanechává šmouhy.

Další odpovědi
elektrikář

Mop a ždímací košík. Když jsem jej kupoval, nevím proč dělají kyblík v kuželovém tvaru. Trochu víc jsem přitlačil, porušil těžiště toho zázraku a kyblík se zvrhl a mněl jsem doma potopu.Teď to ždímám s tyčí kolmo pomalu a opatrně.Jsem s tím spokojen.V televizi ukazuí mop ze ždímačkou na sešlápnutí nemusí to být špatné. Ale ta cena.Musím počkat až se to už nebude tak dobře prodávat a ten zázrak zlevní.

mosoj

Když se ždímačkou tak klasický tvar a bez těch třásní. Ten s těmi třásněmi se tak netočí po zemi, jak ukazují v té reklamě!!
Navíc je dost lidí kteří šlapadlo šlápnutím ulomili. Ten druhý typ má taky odstředivku
ale roztáčí se tlakem mopu a má klasický obdélníkový tvar na kloubu. Min. 800 Kč ale stojí.