Mili @

Co používáte na umývání oken?

Vodu a jar nebo nějaký spciální přípravek…
Doplňuji:
kropítko – to není NÁZOR, to je obyčejná otázka, neptám se, jaký máte Názor na umývání oken.....

Nejlepší odpověď
kropitko

NÁZOR
Doplňuji:
Máte pravdu, to není názor, to je anketa.

Další odpovědi
annas

Je to názor, protože každý z nás používá něco jiného. Odpovědi se různí – neexistuje jen jediná správná odpověď.

Odborná otázka chce odbornou odpověď – není jiná možnost na výběr.

hanulka11

Já použiji na důkladné mytí vodu se saponátem a pak přeleštím Clinem . Pokud chci okna jen přeleštit /okenní tabule /použiji pouze Clin .

panenka

Používám vodu a jar.

anonym

Když se to vezme kolem a kolem – všechno je anketa.Nebo názor.
I otázka – kolik je 1+1.

anonym

Jen čistou vodu.Nic víc.

elektrikář

Bez vody a saponátu to nejde. Na doleštění je iron a podobné preparáty.

LUBO-80

ja mam jedine riesenie rychle a dokonale

kropitko

Používám speciální přípravek…

kropitko

bubco, snad mi nechcete tvrdit, že otázka kolik je 1+1 je anketa nebo názor,,,

Tam je jen jedna možnost,která je dána,,,takže nerozumím vašemu názoru?!

annas

Bubco, rovněž se přidávám. Četla jsem Vaši odpověď nepozorně.

Na otázku, kolik je 1 + 1, odpoví všichni stejně, takže jde o odbornou odpověď, nikoliv názor.