Jahoda

Co používáte na odstranění rezi?

Zdravím.

Chtěla jsem se zeptat, co používáte na odstranění rezi vy? Já spoléhám na mléko. Ano, skutečně na mléko. Četla jsem to v jednom časopise a vůbec tomu nevěřila. Jenže já nechala na balkonovém stole přes zimu šroubovák a rezivé stopy tam zůstaly. Na „postižené“ místo jsem nalila mléko a drátěnkou vydrhla. Lehce to šlo dolů.

Takže bych se teď ráda zeptala vás všech, co na to používáte vy?

Děkuji

Nejlepší odpověď
kapka

Od teď to mléko! 🙂

Další odpovědi
martina1

mléko taky vyzkouším,ale já ma vše Cilit bang.Oranžový a bílý.

panenka

Já to dělám běným čistícím práškem na vany,umyvadla například Domestosem,Tomíkem tyto prášky mám osobně vyzkoušené.

rybíz

Běžné čistící prášky na vany se dají použít na vše.