Farishta

Co použít na „odčernění“ šperků?

Co mám prosím koupit atd na čištění šperků? Jedná se tedy buď o stříbro, nebo klasickou bižuterii. Děkuji :)

P.S. Nic složitého prosím

Nejlepší odpověď
Agneta

Zabalit do alobalu, ještě před tím trochu zasolit, dát v alobalu vařit.

Pak pětkrát pronést čarovnou formuli ve výšce nejvíc půl metru nad hrncem.
Pak vytáhnout, vybalit, a čistým hadříkem otřít......a ejhle, zas se lesknem:DDD

Doplňuji:
Nemíchat banánem, ale vařečkou :DDD
Doplňuji:
Banáne, bez čarovné formule nejde nic…zkus třeba doplnit otázku dvakrát : DDD

Další odpovědi
Banán88

zabalit do alobalu, jeste pred tim trochu zasolit, dat v alobalu varit, pak vytahnout, vybalit, a cistym hadrikem smrdlat smrdlat smrdlat smrdlat smrdlat......­.......... a ejhle, zas se lesknem
Doplňuji:
nebo koupit vatu vhodnou k cideni kovu…

mosoj

Sidol, silichrom. Nevím jestli se Sidol prodává i dnes ve starém složení ( hydroxid amonný) ale Sitol má složení jiné.

Nebo ultrazvukovou vaničku, ale to jsme cenově někde jinde. Zase slouží více účelům.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Banán88

… Agneta zlobi :D :D :D