bolak

Co potřebuju k výrobě vlastních karet?

Chtěl bych si vytisknout/vyrobit hrací karty s vlastním dizajnem, co je k tomu všechno potřeba? Vím že se dají najít na internetu různý firmy který se tímhle zabejvaj, ale ty vynechte, jak říkáme my děti „JÁ SÁM“.

Odpovědi
Drap

Kup si vhodný papír , pastelky a nůžky. Výrobu potom jistě hravě zvládneš.

anonym

Na běžné tiskárně nezajistíš přesný soutisk přední a zadní strany.
Jinak potřebuješ jen grafické návrhy (obrázky) a kvalitní papír, co jiného?

anonym

Nápad, čtvrtku, umět malovat, estetiku, nůžky. To vše na vlastní dyzajn.:)

Kelt

Někde jsem viděl video, jak se co dělá a je tam také výroba karet. Konkrétně žolíkových. Tak se na to podívej. To je pro hromadnou výrobu a asi s takovou distribucí nepočítáš. Každopádně kvalitní papír, tiskárna, nějaký umělecký talent, řezačka atd.

bolak

Kelt: tak ho sem postni