annas

Co potřebují ženy na přežití?

Záměrně neuvádím – na přežití čeho. Co ženy nemají na rozdíl od mužů?
Tohle nepřežiju, tohle nezvládnu…

Nejlepší odpověď
kropitko

Pevné nervy na chlapy..:-)

Ať jsem přemýšlela sebevíc,tak jsem nepřišla na nic,co ženy na rozdíl od mužů nemají…

Spíš mě napadlo,že mají daleko lépe vyvinutou intuici a tím pádem jsou i citlivější na jakýkoliv podnět…Odhadnou lépe,že se z jejich partnerem něco děje apod,,,
Jinak nevím..

Další odpovědi
FilosofovaEm

no přece kamarádku, které by to všechno mohly říct 🙂

skorcovaz

Těžká otázka..
Narozdíl od mužů, nemáme mozek v kalhotech, ale v hlavě na krku.. Nemáme ani varlata, na které by sme si v jednom kuse mohly sahat a taky nemáme prostatu, která nám postupem času bude připomínat, kolik nám už je let..
A právě tohle nám chybí na přežití v dnešní šovinistické společnosti.. Oni si chlapi říkají: „Hm, ten má ale koule..“ To znamená, že má styl, nebo charisma, nebo co? Každopádně, dle tohodle jim dávají přednost před ženou..
Nemyslím, že jinak mají muži něco, co bychom postrádaly..

anonym

Řekl bych,že neuvažují racionálně.Tak,jako protějšky.Obecně – organizování jim nejde tolik,jako špici evoluce.
Tedy Pánům tvorstva.

vagra

Přiznávám že nevím,nebo spíš jsem nad tím nepřemýšlel.
Až na pár, na první pohled rozdílných, nicméně zejména pro přežití lidstva důležitých detailů, jsme si velmi podobni.
Alespoň v tomto případě,nás ještě k přežití potřebujete.:-)

Snad emocionálně jsme na tom trochu jinak.Úmyslně neříkám,že líp!
Rád se dámy poučím.

anonym

Snad prostředky a sílu říct Už dost! a odejít. Odejít od takového muže, který vám kdysi krásně imponoval. Od toho, z kterého se stal notorik a vy mu musíte kupovat denně piva protože jemu se nechce. Od násilníka. Od živitele rodiny. Takový muž tohle na přežití má. Prostě se sebere a jde bydlet k jiné.