hapiky

Co potřebovala TOPka 09 více, nového předsedu-předsedkyni nebo více voličů?

Nejlepší odpověď
Alesh

víc rozumu

Další odpovědi
Kepler

Já nevím, tu stranu ignoruju. Možné je obojí. Nejspíš jde o vnitrostranický boj. Až bude založena Strana mírného pokroku v mezích zákona, tak nastražím slechy.

aliendrone

Já ti nevím, jediné co by jim podle mne prospělo by byl dlouhodobý restrukturalizačně-kondiční pobyt na dálném severu v oblasti Norilska https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Norillag . ;) :D

mosoj

Kde Kalousek otevřel hubu ,100 let nic neroste a politický turista s plzeňskou právnickou to také nezachránil. Jakási paní s arabským tetováním bude zajisté obdivována, ale v Čechách těžko a jen bůh ví, kým!!
Šlafenberka již ani neregistruju. To´t je spolek k pohledání.

elkon

Nic, stejně jí to nebude nic platné.

Edison

Především jim jde o moc. Jako všem ostatním. K tomu potřebují voliče a k tomu potřebují předsedu a předsednictvo. Ti udělaj nějaký ten program a ten možná povede k novým voličům. Volby pak… spíše nepovede… ale dejme tomu… k větší moci. Takhle nějak se ta hra hraje.

Pepa25

Nová předsedkyně přitáhne nové voliče. Zvlášť pokud se nebude bát jít proti proudu (přijetí eura atd.).