misskas

co poslouchate za hudbu…

…a proc?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Pop, rock, punkrock, metal, klasickou (nejlépe barokní) hudbu. To nejde moc do sebe, co?

Nemám žádný důvod, proč poslouchám zrovna tohle. A přesto to nejde ovlivnit. Každopádně žánr z výše uvedených (jsou velmi rozdílné) se mění podle nálady, rozpoložení.. Je to zcela individuální. 🙂

Další odpovědi
briketka10

proč to je divná otázka, poslouchám vše co se poslouchat dá, ne dechovku..
a již to tu taky bylo..

Tíšek99

Balck eyed peas!........­.............­...
Shakira......­.............­..............
irsko........­.............­..............
lidovky......­.............­..............

lexx

Pop, rock, hard and heavy, psychadelic, elektronická hudba 70.let, Anglie, USA, Německo. Taky Česko, Polsko, Maďarsko. Moje nejlepší léta když byl člověk mladý. Vzpomínky jak to tenkrát bylo…