poa.li

Co, popřípadě koho považujete za skutečnou autoritu? Díky…

Nejlepší odpověď
anonym

Všechny ty,od kterých se mohu něco naučit…:D

Další odpovědi
annas

Ze širšího pohledu považuji za vyšší autoritu jednoho svého učitele.
Jinak jsem ovlivněna vlastní „vnitřní autoritou“, tj. svými zkušenostmi, názory, znalostmi i z oboru, myšlenkami atd., i když někdy se nedaří…

www

Toho, kdo bez netu umí. Zajímá se o danou problematiku více než většina a dokáže objasnit i věci málem (pro nás laiky) nevídané. Zkrátka je to opravdový profík ve svém oboru 😉.

Drap

Všechny lidi, kteří dělají něco se zápalem, něco pořádně umí. Ať už to májí jako práci nebo profesi, a nebo třeba jenom koníčka.Takovéto lidi, považuji za autority.

Lucijej

Já hlavně uznávám přirozenou autoritu, žádný vynucování z pozice síly nebo nadřazenosti.