Co pomáhá proti závislosti na počítači a internetu? A je špatný být závislý na puštěný hudbě?

Odpovědi
ivzez

Proti závislosti na PC a internetu by mohlo pomoci střídání různých činností.
Ale pokud má člověk práci, při níž se bez PC neobejde (většina práce je
s/na PC → např. programátor, účetní, …), nemá k prostřídání tolik příležitostí.

Podle mne nemusí být špatná ani závislost na hudbě.
Také si ji ráda pouštím. Jen rozlišuji, kdy jaký žánr.

Nesouhlasím s názorem, že by byla špatná každá závislost.
Jsme závislí na kyslíku (potřebujeme dýchat), přísunu potravy, vody, …

Edison

Špatná je jakákoli závislost. Zvláště pak ta, která ovlivňuje společenské či pracovní chování.