juie

Co pomáhá proti zahlenění???

… kromě VINCENTKY

Nejlepší odpověď
ten který je

Mucosolvan sirup.

Další odpovědi
quentos

cibule! buď zábal do šátku na prsa (třeba na noc a pak se osprchovat a vyměnit) nebo (či spíš: A) ji žrát horem dolem v syrovém stavu, třeba na chleba se sádlem. Zaručeně pak roupama nebudete vědět, kam s těmi hleny, jak budou hromadně odcházet.

Mimoto taky pomáhá pít průběžně cibulovou šťávu, cca 2 velké cibule nakrájet na kostičky dát do skleněné misky, prosypat cukrem a přiklopit víkem. Po nějaké té hodině pustí šťávu, kterou je dobré průběžně pít. Nic moc dobrého, ale za zahlenění opět zázračně zabírá.

DaiWoman

Horoucí mléko s máslem a medem je to dobré a pomáhá

kurec

inhalovani vincentku ale zase musiš mit přistroj a ja nevim kolik stal ten naš ale kolem 5000–500

elektrikář

Čaj z podběle, Inhalovat páru z heřmánku navařit, přez horký čaj deku. Hlavu pod ní schovat.A dýchat páru. Pomůže i slaná voda.

Dodos

Navíc vynechat mléčné výrobky, kromě zakysaných.