Nikuuš

Co pomáhá na zvracení?

Doplňuji:
aby se zvracení zklidnilo

Nejlepší odpověď
hanny 2

Popíjet po doušcích chlazenou coca-colu,pomáhá zklidnit žaludek.
Nebo myslíš naopak,aby ses vyzvracela?
Tak v tom případě strčit si prst do krku!

Další odpovědi
anonym

Takže otázka je co pomáhá PROTI zvracení. Mátový čaj.
Na této stránce je několik přírodních receptů proti zvracení. Kdyžtak použijte Google překladač.
http://tlc.how­stuffworks.com/fa­mily/home-remedies-for-nausea-and-vomiting2.htm

Děda Louda

Stačí si přečíst noviny a žádnou další pomoc na zvracení nebudeš potřebovat.

Mapel

Stačí vypít trocha oleje a zvracení přijde.

venkovan

Nechal bych to být – tělo ví proč zvrací. Jinak dost pomáhá heřmánek, řepík, živočišné uhlí.
Někdy není od věci prevence. vedle zvracení z důvodů nemoci, neplácat jídlo a hlavně nemíchat různé druhy alkoholu.
A některé ženy si prostě a jednoduše nějaký ten měsíc prozvrací.

quentos

zhluboka dýchat, a když nepomůže, stačí hlt alkoholu (slivovice nebo podobně). Ale opravdu jenom hlt ;{)> jinak se dostaví opačný efekt.