looser

čo pomáha na vysušené pery(rty)?

Nejlepší odpověď
quentos

heřmánková (rumančeková) mast, nejlépe každou noc před spaním

… a to jsem si myslel, jak umím slovensky, ale pery bych nedal ;{)> dík za překlad v závorce

Další odpovědi
hanulka11

mě pomůže jelení lůj

panenka

kup si astrid heřmánkový který ti určitě pomůže nebo moje babička mě říkala že na popraskané rty pomáhá natřít si je medem

dědapetr

Pomáda na rty.

Miroslavst

jelení loj-pomáda na pery

Matty.98

jelení lůj,jasná volba…()

juie

Kup si Zázračný kelímek od značky Oriflame.. Jednoznačně pomáhá a když ti zbyde tak se může použít i na záděry u nehtů a na ostatní suchá místa.. :) Stojí kolem 70 Kč a zaručeně ti zbyde a vyplatí se! Více na www.oriflame.cz

Džuls

Úplne súhlasím so všetkými 🙂 Ja mám najlepšie skúsenosti s medom, ktorý mi krásne vyhladil pery a to som ich mala popraskané až do krvi. Ale tiež používam najnovšie vanilkový hojivý zázrak z Oriflame-krásne vonia a ak ho nedopatrením spapáš,nevadí, pretože výborne chutí 🙂

Eiffela

já používám OK balzám, který je složen ze 17 bylin a ty jsou naloženy ve vepřovém sádle. Kůži to krásně zvláční a regeneruje.