faap

Co pomahá na vypadávání řas?

Přes měsícem mi začaly vypadávat řasy, i přes to, že jsem vůbec nezměnila stravu, kosmetiku ani nejsem nemocná. Co s tím?

Nejlepší odpověď
iceT

BioharMax na řasy, lékárna asi 140,– jak kde
nebo ricinový olej s keratinem, na internetu asi 150,–

Další odpovědi
Kepler

Asi by měl pomoci odborný lékař, lidová medicína na to nestačí. Jako první pomoc poslouží umělé nalepovací řasy, používají se často i bezdůvodně.

ivzez

Pro začátek by stačilo umět správně pojmenovat problém.

Ptáš-li se, co pomáhá NA vypadávání řas, neměl by ti
nikdo poradit nic, co pomáhá PROTI jejich vypadávání …

nemorosa1

RevitaLash Advanced. Sérum, jednička na trhu, má několik ocenění, v USA je velmi známé. V ČR ho koupíš na stránkách českého distributora: revitalashczech.cz

lota

Ricinový olej: http://www.ri­cinovyolej.cz/ri­cinovy-olej-a-rasy

bibianus

http://www.re­vitalashczech­.cz/rasy/9-revitalash-advanced-2-ml-serum-na-rasy-9368900122.html
Toto. Do konce ledna mají 10% slevu.