Kerynka

Co pomáhá na kruhy pod očima? :( Už jsem zkusila to nejduležitější – spánek, ale nepomohlo to.

Nejlepší odpověď
kropitko

Podobných otázek tu již padlo několik

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­84&q=kruhy+pod+o%C4%­8Dima

Další odpovědi
hanka R+

ber vitaminy…a skus to zakrit make-upem…nebo pudrem…a vždi večer než deš spat si namazej papulu krémem :o)

Pomelo74

Pokud jste světlejší typ a máte světlou pokožku,je to možná i tím.Já to mám také a zabírá na to make-up nebo pudr.

coco

Vsadím na nedostatek železa.