Kerynka

Co pomáhá na hleny v krku? něaká dobrá rada?

Nejlepší odpověď
mosoj

Vincentka ( nebo mořská voda) spreem hluboko do nosu ( nasát při rozprášení až do hrtanu).
Doplňuji:
Nebo v leže na zádech se zakloněnou hlavou totéž nakapat do nosu.

Další odpovědi
Pájo

Pomohou Vám mukolytika a expektorancia.
Přijďte se poradit do lékárny.
Z režimových opatření je dobré výrazně zvýšit příjem tekutin (vody, šťávy, čaje…)

Anka1597

Ohřát si mléko (do hrnku, skleničky), do toho dát jednu lžíci medu a následně vypít. Hleny to uvolní a dobře se po tom odkašlává.
Vodu se solí a kloktat. 🙂

topinka

Musíš vzít trychtýř dát ho do nosu potom do trychtýře nalít vodu a počkat až ty hleny vyskočej ven je to osvědčená taktika.

vaiko

Natáhnout je do pusy a vyplivnout. Nic jednoduššího není.

hanulka11

hlavně omezit všechny mléčné produkty – může to být též psychosomatického rázu … pokud nepomůže co radí mosoj – zašla bych k lékaři