dust8

Co pohání váš život?

Nejlepší odpověď
elkon

Například úspěchy mých dětí a jejich spokojený život.

Další odpovědi
df

Můj život se točí kolem mého domova. To je moje základna, žena a děti. Od toho se odvíjí volba povolání i další záležitostí života. I práci proto vykonávám doma.

Ametyst

Samozřejmě životní energie.

Malvína

Energie (jak zmínila Ametyst) je jasná věc! Plány, vize, touhy, … to vše tam patří také. I každodenní radosti. Vždyť je velmi příjemné užít si den se vším všudy – uklidit, aby se nám doma dobře žilo, venku voní čerstvě vyprané prádlo, uvařím nám dobrý oběd, odpoledne si sednu ven s knihou, k tomu si připravím dobré pití a vezmu nějakou mlsku. Pro někoho možná úkony všední, ale i ty je potřeba si vychutnat a zpříjemnit.

hapiky

Motorem života je sám život.

paul1

Mezi jiným touha učit se stále něco nového. Přitom to staré bohužel zapomínám.

Lotr2008

Jídlo a má sbírka vláčku a vinylových desek. Kdybych je neměl, tak bych asi jenom furt žral.

xiperio

Existence mých dětí.

Tedent

Pervitin

zjentek

Snaha dohnat, co mě dávno předběhlo.

zjentek

Elkon, potom napiš kam tě takovej pohon dohnal, dík! (;