FlAsh_7

Co podle Vás způsobí koronavirus v romských osadách?

Odpovědi
Kepler

Škody budou z celospolečenského hlediska zanedbatelné. Z hlediska Romů taky, vzhledem k jejich vysoké porodnosti.

dubraro

Dohromady nic. Cikáni žijící v primitivních a hygienicky nevyhovujících podmínkách mají vysokou přirozenou imunitu.

dudu

Podle mého názoru si tam netroufne…

zjentek

To co všude – promoří to tam řádně nemocí/covidem! (;

Pepa25

To co kdekoliv jinde (rasismus nepěstuju), maximálně horší ve smyslu horších hygienických podmínek .

Rokio

Pro českou ekonomiku to bude přínosem. Sníží se množství lidí pobírající sociální dávky. Jinak souhlasím s Keplerem.

paul1

Koronavirus se tam časem asi dost namnoží, hodně jich přišlo z Anglie a hodně jich přišlo načerno

Edison

Koronavirus žádný, ale korómavirus by mohl.