Kazatel

Co podle Vás zachycuje fotografie muže s vidličkou v ruce, v odkazu? Dobře si též prohlédněte, kam směřuje čtyřspřeží.

https://cdn.xsd­.cz/resize/5a16e860c­fa43d49a80e14341e29e­e3b_resize=1960,1306­_.jpg?hash=f2­1e885e0f1c8e1425bbd326e4­d836bd

Odpovědi
Klaproth

Hladový západní Němec se chystá vyžrat NDR.

aliendrone

No já tam vidím chlapa s vidličkou a chlapy v uniformách (předpokádám že jde o dederónské pohraničníky). Čtyřspřeží prakticky nevidím (blbý úhel pohledu), ale protože poznávám Brandenburger Tor, tak vím, že směřuje na východ na Unter den Linden. S napětím očekávám vysvětlení toho, co mi uniklo. ;) :D :D