Deli

Co podle Vás tvoří ono pověstné „manželské kari“?

Co vztah dokáže spestřovat tak, že to v něm stále jiskří?

P.S.: Nezapomínejte navštěvovat rubriku Rodina a vztahy!!! 🙂
Je tam dnes nějak mrtvo!

Nejlepší odpověď
anonym

Pro me je nejlepsi manzelske kari vubec zadneho manzela nemit. ! 🙂 -iv-
Doplňuji:
Pane Dudu , vy jeden psychologu ! 🙂 Sedi skoro vsechno , jen ne to , ze nekoho nenavidim. Neumim to a ani se to neminim ucit. Jen ignoruji urcite lidi a oni zase me a tak to ma byt. 🙂
Moji zde zenichove vi uz ze soukromych mailu , ze ja opravdu zadneho nehledam. 🙂 Pochopili to ale i sami.
Ja si tady jen tak hraji a neskryvam to. Vzdycky me zajimalo , co se odehrava ve vnitrnich svetech lidi kolem me , kdyz jsem sama tak zabydlena v tom svem. Vzdycky me lakalo podivat se " co je zatim ".
Nekdo to ma holt tak , ze ma strach ze samoty , ale i z blizkosti . 🙂
Muzeme i do diskuze , byla bych rada. Snazila bych se vam trochu vysvetlit muj styl humoru ( chapu , ze ne pro kazdeho pochopitelny ). 🙂 Diky . -iv-

Další odpovědi
Drap

Pro každého asio něco jiného. Musím se přiznat, že názor „iv“ má taky něco do sebe !

dudu

Nejprve se pokusím rozpitvat osobnost paní -iv-. Není ani mladá ani stará. Hovoří o manželství a pak je šmahem zamítá. Některé lidi má jakoby ráda a jiné nenávidí. Hovoří smysluplně a pak plácá nesmysly. Někdy se prezentuje coby žena, jindy by chtěla být položena. Suma sumárum je to provokatér/ka těžko k pochopení.
A nyní k otázce o manželství:

  • především jde dobrovolný svazek dvou bytostí, které se v době jeho vzniku milovali a poté se v zájmu udržení určitých hodnot minimálně snášejí. Navzájem si věří a ve věcech shody bezmezně podporují. Často se dokáží verbálně, bohužel někdy též fyzicky, do krve servat a usmířit. Po kolizi se nenávidí, ale vzápětí milují a chápou. Po všech těchto anabázích a střetech jsou jejich „výpotkem“ /70% manželství se dnes rozpadá/ zhruba jen ze třiceti procent dobře vychovaní pomomci, kteří snad budou svoje rodiče nejen následovat, ale jejich stopy a směřování zvýrazní a zušlechtí.

Doplňuji:
Paní -iv-, slovíčko „jakoby“ jsem nechtěl opakovat, ale týká se i pomyslné nenávisti. Jinak způsob Vašeho humoru i zacílení prezentace chápu a celkem vzato mu fandím. Někdy se však obávám, že školená individua mohou tyto stránky vzít za základ ke svým nekalým studiím a poskytovat je někomu, kým budou za slušný peníz hrubě zneužity. Můžeme v tomto ohledu v klidu dále komunikovat a spát. Snad ano a díky za pochopení.

anonym

Dudu , vy jste na me nejak strasne moc chytry a ja to doplneni vubec nepochopila. ! ☹
Jako ze by ME nekdo prodaval ? Ze jsem jako cvok. ?? 🙂
Muze me to ale vysvetlit i kdokoliv jiny …
🙂 Diky ale vam , D. ! -iv-

Deli

  • iv-, to pak není manželské kari, ale sexyživot 🙂

anonym

Co ze to je ?? 🙂 -iv-

Deli

No, nemít žádného manžela – a užívat si bez výčitek všeho dobrého, co život přináší… To je pak správný sexyživot, ne? 🙂
Ale to bys jako provokatérka těžko k pochopení měla vědět, ne? 🙂