zjentek

co pod sádrokarton, aby mně nespadla skříňka s hrnkama a talířama ..nebo těžkej obraz?

..je to dřevostavba, takže pod sádrokartonem je už jen vata a sem tam nějaká stojina z fošny, kterou vrtákem jistě netrefím ..co teď?

Nejlepší odpověď
Banán88

existuji hmozdinky ktere se vam uvnitr dutiny otevrou jako tzv hvezdicka a utvori kotvu..

Další odpovědi
zzzzz

Pod sádroše se dává profil, jsou různé druhy, ale je potřeba ho ukotvit ke konstrukci, takže sadroš sundat:-(((

gecco

I na těžkej obraz by měla stačit hmoždinka, ale na zavěšení poličky (skříňky a tak) pod sádroš vlož dřevěné prkno nebo tráměček, aby se ta zátěž rozložila na větší plochu.

cukrar

zjentek, jsou hmoždinky na různé zatížení, popřípadě kumulace hmozdinek.
Jakou že to máte skladbu dřevostavby? Kde je parotěska?