zjentek

Co počít si, rozmohl-li se u nás na ulici celkem prudce takový nešvar?

Dalo by se říci, že na naší hustě osídlený ulici, v rodinách každýho cca třetího baráku, má alespoň někdo koronavirus, většinou tedy všichni členové nebo jejich většina. Konkrétně kovídka. Stalo se tak během posledních 10 dnů, a protože jsou domy zhusta osídleny důchodci, často je možné u dalších a dalších domů pozorovat auto hygieny a zřízence v oranžových oblecích, kterak jdou „vytírat“, včetně víkendů.

Do obchodu už LOGICKY nechodím, na ulici se zatím nebojím, ale… Jak se na ní správně chovat? Existuje DOBRÁ rada?

Nejlepší odpověď
Drap

Chovat se tak, aby se člověk pokud možno nenakazil. Buď si nechat od někoho nakupovat a předávat tašku před dveřmi. Zachovávat roušky, ochranné rukavice, desinfikovat a mýt ruce. Univerzální rada jinak žádná neni.

Další odpovědi
Kelt

Radu mám, bohužel nejde realizovat. Stačila by ti harfička z pohádky Tři veteráni a měl bys tolik lidí, kolik bys potřeboval. Pak bys vyšel ven a před tebou by šel houf kulturistů s karabáčem a kdo by se přiblížil na 20 m by dostal karabáčem, abys mohl projít. Mezitím by ženy zametaly a čistili cestu a stříkaly kolem nádherné vůně. A tebe by nesli rychlí běžci v nosítkách. Mezitím by tě donesli do obchodu, který by byl stejně prázdný. Nebyli by tam ani prodavači ani kupující a všechno potřebné zboží by bylo připraveno k odběru. Placení by se nějak vyřídilo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Kelt: (; D; D;