jirka F

Co pijete v tomto úmorném horku?

U mě hlavně vítězí pivo.

Nejlepší odpověď
quentos

Vodu z kohoutku, občas (ale zřídka) s příměsí bio sirupu.
Piva si dám tak dvě denně, z toho aspoň jedno točené.

Další odpovědi
Malvína

Zelený čaj, limonády se sirupy Monin, vodu s citronem a mátou, večer víno nebo sekt.

Hufnágl

Nejen v horku, ale pořád piji neslazený čaj. Pít pivo, byť jedno-dvě je na palici.

GM

Neslazený studený ovocný čaj, vodu s mátou, citronem a ledem.

Kelt

Je to sice paradox, ale tělo by mělo přijímat nápoje v takové teplotě, jaké má okolí. Takže si vařím kávu, čaj s citronem a pod. Studená kofola je skvělá, ale můžete se takto nachladit.

da ny

Vodu, čaj, kávu (studenou a Vídeňskou)
Pivem se nenalévám, nechci „smrdět"a potit se, "jako vrata od chléva“ 🙂
Ze stejného důvodu, žádné ledové nápoje, ani s ledem..

nyjono

Většinou čaj. Teď zelený nebo bylinkový.

iceT

Vychlazenou vodu z vodovodu, občas Dobrou vodu neperlivou, hrušku nebo červené jablko, taky ředěné vodou a méně než občas džus, taky ředěný vodou.

Drap

Téměř vše, co je swtudené.

nadja36

chlazenou kombuchu

RyuzakiKate

Vodu s citronem, občas přihodím mátu nebo si udělám zázvorovou limonádu.