Školníšprtka

Co pijete nejraději?

Odpovědi
dust8

Něco jiného(napište co)

Bohužel je to pivo. Dobrý sluha, ale zlý pán.

elkon

Něco jiného(napište co)

Podle situace, nedá se to přesně určit. Třeba ke kachně, nebo huse pivo (Prazdroj 12 jiné nepiju). Na kolo si beru do bidonu vodu a td.

Tabea

Vodu

Voda a džus. :)

Lgee

Minerálku

Drap

Něco jiného(napište co)

Jak kdy, podle chuti Vodu, mléko , občas i něco jiného. K čemu bude tobě, nebo někomu jinému takováto informace dobrá?

jirka F

Minerálku

led

Něco jiného(napište co)

Skutočnú neupravenú prírodnú vodu. Najradšej rovno z prameňa. Pozor, nie z Pramene, ale z tú vyvierajúcu zo zeme..

zjentek

Něco jiného(napište co)

Pití. To abych přežil. A taky něco navíc, tak třeba: čaj, džus, kávu, pívo, mléko… (;

da ny

Čaj

Nejčastěji/nej­raději slabší čaj (zelený, ovocný bez ibišku, černý, bylinky).
Vodu většinou převařenou, s citronem Jinak je pro mne už „těžká“.
Výjimečně ředěný džus
Výjimečně trochu piva (raději nealko). Nikdy (chladné) na mastné teplé jídlo (knedlo zelo vepřo), nejsem „sebevrah“ ;) Pivo (12°) doporučoval i páter Ferda pít před jídlem…..

paul1

Vodu

Teď už vodu, nějak jsem jí přišel na chuť. Předtím to bylo pivo.

jáára

Něco jiného(napište co)

Nejlepší víno je PIVO!!!

Mc Merkurion

Něco jiného(napište co)

… vše, co teče rychlejc jak asfalt, hlavně pivo, občas víno, čaj taky (ale s rumem), džusem nepohrdnu (obvzláště s vodkou) … jen nevím, k čemu ti tato informace bude dobrá, dítko školou povinné …

Arne1

Něco jiného(napište co)

RUM. Ale mohu ho pít jen občas v malých dávkách

anonym00001

Čaj

GM

Něco jiného(napište co)

Ovocné čaje, džus s vodou, vodu s citrónem, Gemerku…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Da ny, mohla bys přihodit nějaké tipy na kupované ovocné čaje bez ibišku? Ty se totiž jen tak nevidí. (;

RyuzakiKate

Zkuste nějakou zdravou výživu a mrknout po značce Sonnentor, ač piju hlavně bylinné, ovocné budou mít zajisté taky výborné, ostatně jako všechno od nich :)