postcd

Co pěstovat doma (za oknem) co je jedlé a odolné škůdcům?

něco užitkového co lze jíst a co je odolné škůdcům. Měl jsem tam chilli papriky ale po roce už je prakticky nelze pěstovat, jelikož se na tom vždy chytí škůdci a ničí listy, nemám zájem je neustále hubit, tak hledám nápady na jiné rostliny užitkové, jedlé. děkuji za nápady )

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pažitka,bazal­ka.petržel kadeřavá,majo­ránka,máta,raj­čata a další.

Další odpovědi
Emefej

Řeřicha.

Roxana

výše zmíněné od dědapetr, a pak i řeřichu, meduňku, oregano, rozmarýn, tymián, libeček…
Doplňuji:
Měla jsem u nich i levanduli a ta odháněla škůdce dobře..

Drap

Sna všechny bylinky. Loni jsem měl za oknem dva květináčem s okurkou /hadovkou/ Sklizeň byla cca 10 – 15 kg.