suaeda

Co pak se nam to deje?

Po aktualizaci webových stránek „odpovedi“ se občas stává, že stránky nejdou vůbec načíst. Chci se proto zeptat, zda je chyba na mé straně, nebo dochází k údržbě webových stránek jako takových. Možná že, tvůrci nové podoby stránek přidali na jejich zabebezpečení.
Ve starší podobě stránek se nikdy nestalo, že by tyto stránky nešly načíst např. jako nyní půl hodiny. Připojení na internet mi při načítání stránek nevypadlo. Díky za objasnění problému.
Doplňuji:
Zajímavé je, že na slovenském serveru „odpovedi.sk“ je to obdobné. Takže chyba nebude na křesle, ani mezi ním a počítačem. A nebude ani v samotném PC. Jde asi o „cosi“ na serveru. Odpoví nám někdo kompetentní?

Nejlepší odpověď
beer

Mám tu samou zkušenost, klídek. Snad se to zlepší ))

Další odpovědi
anonym

Jsem tu pár týdnů,ale už i tady pamatuji lepší časy…nějak mě to tady přestává bavit,většinou komplikace,otázky bývají čím dál stupidnější ve věcech,které se dají snadno zjistit jinde.Připadá mi,že je tu parta lidiček,které to stále baví a obohacují tyhle stránky sami vlastními zajímavými dotazy nebo anketami.Nějak se mi vytrácí původní smysl,tak jak jsem to já pochopila.Hledám a chci najít důvod tady dál trávit čas…:D

Hykam

Mám stejný problém, většinou po ránu, zřejmě ještě dolaďují nový systém a v tuto dobu nahrávají aktualizace, později už se stránky načítají v pohodě.
Pokud tomu tak opravdu je, měli by to nahrávat v době, kdy je statisticky na server nejméně přístupů, což si myslím je tak nějak od půlnoci do nějaké 6 –7 hod ranní.

anonym

Psala jsem už dvakrát odpověď, a stejně tu není. Tak tady asi nakonec bude třikrát.
Šla jsem spát po druhé hodině ráno a stránka nebyla dostupná. Teď se mi načítá tak pomalu, že bych snad za tu dobu došla na náměstí, vypila grog a došla zpátky. Všechno ostatní funguje normálně. takže podezřívám admini, že nám dopřáli užívání si Velikonoc a zatím se snaží dát do pořádku novou verzi.
Doplňuji:
Já se asi picnu a verzi s chybami to nakonec sežvejkalo.

Drap

Vypadlo to asi o půl deváté a podařilo se zapnout až teď v 11
Doplňuji:
a střídavě tzo i nadále vypadává.

venkovan

Mám to samé, ale neřeším to. Když mne to bude zlobit dál, zapomenu na tyto stránky.
Doplňuji:
No a taky koukám, jak se stránky pomalu načítají. Nic moc pozitivního.

led

Písala so adminom, som zvedavá na odpoveď.
PS.
Asi nie som dostatočne IT znalá, aby som tomu rozumela. /predsa len 30 rokov s IT je málo/. Ale možno nám to tu niekto múdrejší vysvetlí…
Doplňuji:
Testovala som to z rôznych IP adries a rôznych operačných systémov. Takže jasná chyba je inde, najskôr v programe stránky. Podobne asi funguje aj jeho neochota spolupracovať s IE

anonym

No konečně jsem se přihlásil.Morduji se s tím už drahnou chvíli.Už jsem chtěl zformátovat disk!

redy

Ano, mám ten problém, restartovala jsem no a uvidím.

hanulka11

Také mi to nešlo vůbec dneska se přihlásit, zřejmě pro nás chystají nějaké prima vylepšení…tak se budeme těšit a bude vše zase OK jako bývalo dříve.

tom004

Mám stejnou zkušenost jako Hykam. Navíc mi dost vadí,že zmizela možnost kontroly napsaného textu kvůli případné úpravě nebo opravě chyb a překlepů. nebo,že bych tu možnost neodhalil?