Hungalabunga

Co pachatel pichne obětí, že si pak nic nepamatuje?

MARTIN ENT ročník 1985, ZNÁSILNIL HODNĚ HOLEK A NIC SI NEPAMATUJI, ani jeho sestřenice Jana Dadajova ze šrolmíře, a Veronika Jarošová z dolních chvátlin, Nemám důkazy takže případ uzavřen.

Odpovědi
Mp2

Promiň, ale je to zmatené..
Ty sem píšeš konkrétní jména. Proč???… Vůbec tomu nerozumím, je to zavažne obvinění..

Pro tebe bude asi hlavní informace to, že pokud nékomu nedokážeš vinu, hledí se na něho jako.na na nevinného..
Proč sem píšeš jmena jeho sestřenic a jejich bydlisté ?!!!!

Pokud zenská vi, že si pozvala navštévu a že si najednou nic nepamatuje a bolí ji v rozkroku.. Tak to má ohlásit..
Většinou ty ženské odevzdaji kalhotky a udělají se různé odběry a stěry..
Pokud se něco takového opravdu stalo, urcite by neco našli…
Pokud to neohlásily, tak jsou hloupé..

Edison

Na amnézii stačí i jen „pouhý“ nepříjemný zážitek, netřeba cokoli píchat. Mozeg má ochranný mechanismus, který umí zážitek vytěsnit, aby se majitel takového mozgu nezbláznil. Někdy se může stát, že zafunguje tato „pojistka“ poněkud mimo, nebo na nesprávný podnět. Snad všichni toto známe. Povšimni si, že zdravý člověk si pamatuje spousty hezkých zážitků a na ty špatné časem zapomíná. A to mnohdy vede k opakování chyb.

Kepler

Holky byly možná totálně zhulákané alkoholem nebo heroinem, nebo prostě nechtěly vypovídat, třeba pod pohrůžkou, vydíráním. Jaké jsou příčiny amnézie se dočteš zde: https://cs.me­dixa.org/nemo­ci/amnezie
Jako že píchneš něco nepohodlnému člověku, aby si nic nepamatoval, to je snad jenom výmysl autorů béčkových filmů.

iceT

Nemusí nikomu nic píchat, stačí jisté drogy v pití a v kombinaci s alkoholem je vymalováno.
A mimochodem…tys byl u toho, že o tom víš, když si holky nic nepamatujou?