Rokio

Co ovlivňuje státní dluh a jaký má vliv na občany dané země?

Jaké jsou výhody nízkého státního dluhu a je dobré, aby státní dluh byl co nejnižší?

Odpovědi
Edison

Výhody nízkého dluhu… Děláš si s touhle otázkou srnadu? A co jej ovlivňuje? Taky si děláš srandu? Ty seš vůbec komik… Tak si představ, že si stát. Půjč si peníze… To je dluh. Hlavně bys ho měl v budoucnosti splatit ze své prosperity. A to i s úroky. Tak to by Ti mělo pro představu stačit.