Georgo2010

Co osobně pokládáte za největšího „žrouta“ Vašeho volného času?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Dovolím si citovat slova jednoho z přátel:
„Mě práce nevadí, ale strašně mě zdržuje.“

Další odpovědi
anonym

Domácnost,vše okolo ní.

www

Nemám žádného žrouta času. Mohu si aspoň teď, v důchodu, dovolit dělat jen to, co mne baví a času mám stále dost 🙂.

anonym

Jde o to,co pokládáme za volný čas.Je zajímavé,že poměrně ráda vařím a starám se o domácnost,ale mnohem raději bych se věnovala něčemu trvalejšímu,vi­ditelnějšímu a zábavnějšímu…:D

anonym

Tak to vím zcela jistě – Odpovědi. Baví mne to a s nosem přilepeným na monitoru tu dokážu vydžet celé hodiny.
Takže si jdu uvařit kávu a padám na zahradu klevetit se sousedkami.☺☺☺

WeeBear

Přiznám se, že u mě je to jednoznačně počítač. Proč si lhát.. 🙂

Andělé

U mě jednoznačně Odpovědi.

Amie

Nuda. Ono to zní šíleně, ale nejhorší věc na světě – chcete jít ven a buď prší, nemáte s kým, nemáte kam, nikdo se vám neozve, pak se vám doma do ničeho nechce, co chcete dělat nmůžete a co můžete nechcete… tak jen tak prosurfujete pár hodin na netu (já hlavně na odpovědích) a najednou je večer co jste vlastně celý den hezkého dělali?

Vlastně nic…

leporela22

úklid
to je pořát dokola